Ανακοίνωση

dance-400x225Αγαπητοί γονείς, σας θυμίζουμε ότι την Κυριακή 12.01.14 αρχίζουν ξανά τα μαθήματα χορού.
Την επόμενη Κυριακή 19.01.14, ώρα 17:00 παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών που θα παρακολουθήσουν τα μαθήματα αγγλικών να έρθουν με τα παιδιά τους  στο σχολείο όπου θα γίνει ο χωρισμός των τάξεων ανάλογα με τις γνώσεις του κάθε παιδιού, από την δασκάλα των αγγλικών που θα διδάξει το μάθημα.
Την Κυριακή 12.01.14, ώρα 15:00 μην ξεχνάτε ότι θα διενεργηθούν εκλογές του συλλόγου όπου απαιτείται η συμμετοχή σας.
Τέλος σας ενημερώνουμε ότι την επόμενη εβδομάδα θα γίνει στο σχολείο μας η κοπή της βασιλόπιτας. Οι βασιλόπιτες είναι και αυτή τη χρονιά προσφορά του γνωστού ζαχαροπλαστείου της πόλης μας <<ΠΑΝΟΣ>>.

Με εκτίμηση
Ο Πρόεδρος                                                             Ο Γραμματέας

Γεώργιος Μάμμος                                                    Κων/νος Στρατιδάκης