Καλό Καλοκαίρι

kalokairi (Αντιγραφή)Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 03/07/2014 από τις 12.00 έως τις 14.00 μ.μ. θα δοθούν οι έλεγχοι Γ΄τριμήνου και οι τίτλοι προόδου και σπουδών των μαθητών μας.
Με την ευκαιρία της λήξης του διδακτικού έτους θα θέλαμε να συγχαρούμε τους μαθητές και μαθήτριές μας για τις επιδόσεις τους, για το ήθος και τη συμπεριφορά τους.
Ιδιαίτερα συγχαίρουμε τους αποφοίτους της  ΣΤ΄ τάξης και τους ευχόμαστε Καλή Επιτυχία και Καλή Πρόοδο στην Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση!
Ευχαριστούμε θερμά  όλους τους γονείς, καθώς και τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τη γόνιμη και δημιουργική συνεργασία που οικοδομήσαμε καθ? όλη τη διάρκεια του έτους και ευελπιστούμε να τη συνεχίσουμε και στο μέλλον.Να περάσετε ένα ξεκούραστο και όμορφο καλοκαίρι!!
Σας περιμένουμε όλους ξανά με υγεία την Τετάρτη 20 Αυγούστου.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και η Διευθύντρια