Ανακοίνωση Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων

Ανακοίνωση Συλλόγου
Ευχαριστω (Αντιγραφή)   17.12.14
Αγαπητοί γονείς, θέλουμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας στην δ/ντρια κ. Μπιτζιοπούλου και στους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας για τις πολύ όμορφες δράσεις και εκδηλώσεις που προσέφεραν έως τώρα στα παιδιά μας. Δράσεις και εκδηλώσεις που έχουν μετατρέψει το σχολείο μας σε σχολείο πρότυπο για την περιοχή της Βόρειας Ρηνανίας και όχι μόνο. Τους παρακαλούμε να συνεχίσουν με την ίδια όρεξη και τους διαβεβαιώνουμε ότι θα στεκόμαστε πάντα στο πλευρό τους.
Επίσης ευχαριστούμε τις μητέρες για την πολύ μεγάλη βοήθεια που προσέφεραν στον σύλλογο φέρνοντας γλυκά στην Χριστουγεννιάτικη Γιορτή.
Σας ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα και έναν Ευτυχισμένο Νέο Χρόνο.

Ο Πρόεδρος                    Ο Γραμματέας

Γεώργιος Μάμμος    Κωνσταντίνος Στρατιδάκης