Ανακοίνωση-Επίσκεψη στο CINEMAXX

dailydeal-cinemaxx-kinogutschein (Αντιγραφή)ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ  ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΟΥΠΠΕΡΤΑΛ, SEDANSSTR. 61,      42281 WUPPERTAL

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ CINEMAXX

Αγαπητά παιδιά, αγαπητοί γονείς,
σε συνεργασία με τον σύλλογο διδασκόντων θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 21.12.15 επίσκεψη του σχολείου στον κινηματογράφο CINEMAXX ώστε να παρακολουθήσετε την ταινία που θα επιλέξετε.
Η προβολή θα γίνει αποκλειστικά για τους μαθητές του σχολείου και θα λάβετε ερωτηματολόγιο γιά να διαλέξετε την ταινία που θέλετε να παρακολουθήσετε.
Τα έξοδα θα καλυφθούν γιά τα μέλη του συλλόγου γονέων από το ταμείο του συλλόγου γονέων και ενημερώνουμε όσους γονείς δεν πρόλαβαν να πληρώσουν την φετινή συνδρομή (10 Ευρώ) ότι μπορούν να την πληρώσουν μέχρι την πραγματοποίηση της εκδρομής.
Σας ενημερώνουμε ακόμη ότι την Κυριακή 20.12.15 θα γίνει η Χριστουγεννιάτικη Γιορτή του σχολείου στην αίθουσα εκδηλώσεων του Gymnasium Am Kothen.

Ο Πρόεδρος                    Ο Γραμματέας
Γεώργιος Μάμμος          Κωνσταντίνος Στρατιδάκης