Κοπή πίτας

pitaΑνακοίνωση Συλλόγου

Αγαπητοί γονείς,

σήμερα Παρασκευή 15.01.16 έγινε στο σχολείο μας η κοπή της βασιλόπιτας. Οι βασιλόπιτες, οκτώ τον αριθμό, ήταν όπως κάθε χρόνο προσφορά του ιδιοκτήτη του ζαχαροπλαστείου << ΠΑΝΟΣ >> κ. Παναγιώτη Μπούτα προς τους μαθητές του σχολείου μας, τον οποίο και ευχαριστούμε θερμά. Σημειώνουμε ότι το ζαχαροπλαστείο του κ. Μπούτα φημίζεται, εκτός των άλλων, για τις ξεχωριστές παιδικές τούρτες γενεθλίων που παρασκευάζει.

Ο Πρόεδρος                                                                                      Ο Γραμματέας

Γεώργιος  Μάμμος                                                                      Κωνσταντίνος Στρατιδάκης