Aποκριάτικο πάρτι

1ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ  ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΟΥΠΠΕΡΤΑΛ, SEDANS STR. 61, 42281 WUPPERTAL
ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ

Αγαπητά παιδιά, ετοιμάστε τις στολές σας για το φετινό αποκριάτικο πάρτι που θα γίνει την Κυριακή 07.02.16 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Gymnasium Am Kothen, Schlucht stra?e 34, 42285 Wuppertal και η ώρα έναρξης είναι 5:00 το απόγευμα.

Θα γίνει διαγωνισμός καλύτερης αποκριάτικης ενδυμασίας και χορού. Ακόμη θα  μας διασκεδάσει ο Κλόουν Pippy.

Τη μουσική με σπέσιαλ αφιέρωμα στην ποντιακή,  κρητική, θρακιώτικη, λαϊκή και δημοτική μουσική  θα επιμελείται  DJ  από τον οποίο θα μπορείτε να ζητήσετε  τραγούδια της αρεσκείας σας. Φροντίσαμε ώστε να υπάρχουν πλούσια εδέσματα, γλυκά, αναψυκτικά.

Η είσοδος για τα παιδιά είναι δωρεάν και για τους ενήλικες μόνο 2 Ευρώ.

Παρακαλούμε όσους γονείς επιθυμούν να μας βοηθήσουν να φέρουν γλυκά,

πίτες κ.τ.λ.

Ο Πρόεδρος                    Ο Γραμματέας